Valami tényleg megzabálta gépem. (3200+, 1 gb ram, 6800 GT) Holnap kipróbálom soft shadow nélkül hogy megy...
Várom a fullt, de nagyon!Fórum » Beszélgetés a játékokról
Valami tényleg megzabálta gépem. (3200+, 1 gb ram, 6800 GT) Holnap kipróbálom soft shadow nélkül hogy megy...
Várom a fullt, de nagyon!