28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Most toltam végig demot. Eszméletlen kira lesz a 3. rész! Kitettek magukért a fejlesztők!! Gratula nekik. Graf is gyönyörű! Ps 3.0 befigyel. Valami tényleg megzabálta gépem. (3200+, 1 gb ram, 6800 GT) Holnap kipróbálom soft shadow nélkül hogy megy... Várom a fullt, de nagyon!

Vissza

Fórumszabályzat