28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Sajna ez van. Az én gépecském felett is eljár az idő egyszer...
ati2002
ati2002 [5661]
Nehogymár egy ilyen gépen butitani kelljen.

Amúgy én is várom már a fullt, még 1 hónap mire kijön.

---

Peace
Peace [28898]
Most toltam végig demot. Eszméletlen kira lesz a 3. rész! Kitettek magukért a fejlesztők!! Gratula nekik. Graf is gyönyörű! Ps 3.0 befigyel. Valami tényleg megzabálta gépem. (3200+, 1 gb ram, 6800 GT) Holnap kipróbálom soft shadow nélkül hogy megy... Várom a fullt, de nagyon!

Vissza

Fórumszabályzat