28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

Corleone1
Corleone1 [1782]
Cd kódot kér, mikor új felhasználot akarok készíteni.
A kiképzés megy, és egyedül rohangálhatok 1 pályán.

||www.splintercell.hu||

mucius
mucius [10106]
demohoz cd-kód?
vagy netán az előző rész cd-keyje?
de azt is egyáltalán hova írnád be?

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Corleone1
Corleone1 [1782]
Ja...
Kell hozzá CD kód

||www.splintercell.hu||

mucius
mucius [10106]
most meg ilyet hallottam, hogy tényleg van benne vmi beta (meg tán az előzőbe is volt) de vmi nagyon titkos módon lehet beizzítani. csak erről ép semmi info sehol

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

mucius
mucius [10106]
na plusz pálya nincs (ezt félreolvastam), viszont úgy látszik a pcdomeos szerkesztőknek a multi beta nem más mint egy video
faszé kell hülyeségeket írni?! ezé töltöttem le kamura 600megát

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

mucius
mucius [10106]
az van még mindig ja
hát fullgrafikán 1024x768-on már nem kielégítő
mondjuk 1-2 dolgo visszavéve már fut faszán és még akkor is nagyon szép a grafika

egyébként most van egy új demó, ami a javítások mellet tartalmaz egy plusz pályát (asszem), meg van multi része is (ez biztos)
nekem nemsoká leér

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

ati2002
ati2002 [5661]
Miért, most milyen vga-d van? És hogy megy vele? (jól emlékszem? r9600pro?)

---

mucius
mucius [10106]
szép lett ez a gamma (mostmár tényleg új vga-t kell vennem )
a versus mode-t remélem gyorsan feltörik majd ha kijön

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Vissza

Fórumszabályzat