28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
ezt már sztem megbeszéltük sok-sok emberrel vmelyik topikban
visszaolvasol látod hogy hazuttolják meg magukat az emberek (JAG-be nem látni ilyet )
egyébiránt 25 fps-sel ez a játék 1024x768-ban max grafon (filterek nélkül) nem fut csak (2005-02-27 10:46:31 - splintercell3
Frames: 24716 - Time: 1413031ms - Avg: 17.491 - Min: 9 - Max: 74) 17-18 frammel, ami azért már nem a folyamatosság.
persze thermal google-al viszi a 74-et is mint látszik

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

padavan
padavan [21647]
Nem tudom, 25 fps miért nem elég, ennél már folyamatos a mozgás. A többi szintiszta sznobság.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

mucius
mucius [10106]
nem az hogy kamu. vannak emberek akik egy bizonyos framerate-tel megelégednek és vannak akik nem. így különböző a "szépen fut" fogalma is számukra és a mögötte rejlő fps érték is

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Peace
Peace [28898]
Jaja.Elég kamu, amikor egy 9800 pro-nak gondjai vannak a doom3 full graffal. De ő tudja. Ha azt mondja faszán megy minden, akkor az úgy is van. De hol van már a splinter 3-am????
mucius
mucius [10106]
ránéznék én erre a max beállításoknál röccmentes futásra (bár már ezt a 25fps-től nem látod baromságot már megbeszéltük sztem)

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Vissza

Fórumszabályzat