visszaolvasol látod hogy hazuttolják meg magukat az emberek (JAG-be nem látni ilyet
)
egyébiránt 25 fps-sel ez a játék 1024x768-ban max grafon (filterek nélkül) nem fut csak (2005-02-27 10:46:31 - splintercell3
Frames: 24716 - Time: 1413031ms - Avg: 17.491 - Min: 9 - Max: 74) 17-18 frammel, ami azért már nem a folyamatosság.
persze thermal google-al viszi a 74-et is mint látszik
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
