28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

ati2002
ati2002 [5661]
Bizony, 2006 januárban jön, addíg ne is irogass ide, felesleges.

---

NFSU2
NFSU2 [627]
Aha...de nekem a MOHPA szinte FULL grafikán ment.Bezony.De ez nagyon ász lesz...mikor fog megjelni??

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Vissza

Fórumszabályzat