Amivel már élvezhetően megy: egy haveromnál próbáltuk:
-1700 MHz Celeron
-512 SDRAM
-Radeon 9600 128 MB
1024-ben medium beállítással akadás nélkül ment.
De szerintem ennél kisebb gépen már nem menne 1024-ben.
Az én gépemen:
-1800+ amd
-512 DDR400
-Fx5200 128 MB
Még 800x600-ban is akad medium beállításnál.
De semmi gond, márciusban meglesz a vga csere, azzal fullon menni fog. (r9800pro vs gf6600
---