28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

Peeter
Peeter [5697]
Na nekem 2500+-n a 15fps között volt,640*480ban,lowon.
A végén meg szinte élvezhetetlen volt.

I don't want you back!!!

ati2002
ati2002 [5661]
Amivel már élvezhetően megy: egy haveromnál próbáltuk:
-1700 MHz Celeron
-512 SDRAM
-Radeon 9600 128 MB

1024-ben medium beállítással akadás nélkül ment.
De szerintem ennél kisebb gépen már nem menne 1024-ben.

Az én gépemen:
-1800+ amd
-512 DDR400
-Fx5200 128 MB
Még 800x600-ban is akad medium beállításnál.

De semmi gond, márciusban meglesz a vga csere, azzal fullon menni fog. (r9800pro vs gf6600

---

qwer2468
qwer2468 [126]
Szerintetek mi a minimum gépigény és mi az a gépigény amivel már élvezhetően megy???

Vissza

Fórumszabályzat