28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Neo*
Neo* [1165]
Láttam egy videót erről a kiegészítőről v. akár új résznek is nevezhetném...hát komoly lesz.
A video alapján túl sok újdonságot nem láttam...1-2 új fegyver, 1-2 új ellen...a hangulata viszont nem változott.

"...true evil never die..."

ASUSP4S800D, P4Cel.D 2.8GHz, 2x256(400) DualDDR, Inno3D 6600 GT, Samsung 80GB 7200, SB LIVE 5.1 Dig.

Vissza

Fórumszabályzat