"Mafia3". Nyitó hsz: Na, ki mit tud róla?
De beleakadhatsz mondjuk a 14. NFS topicba is, efféle kezdéssel: "Szem tök jó."
Egyébként szerintem nagyon gyorsan vegyél vissza a stilusodból, mert nem nagyon divat ez errefelé. Ahelyett, hogy okulnál a hsz-ekből, máris provokálsz mindenkit.
Közünk meg van ahhoz, ha a sokadiik láma is megnyitja a 12354953. topicot, mert erre senki nem kiváncsi és csak zavaró. Nem beszélve a zéró infótartalommal rendelkező, teljesen értelmetlen, gyökér hsz-ekről.
Ez a fasz problémánk van ezzel a kérdéskörrel, úgy vázlatosan.
Ha nem tetszik, minden jogod megvan ahhoz, hogy semmibe véve a Dome fórumát, elszörfölj más oldalak jóval kaffább dumagépeibe.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Majd ha akarok akkor úgy is nyitok. Amúgy meséljétek már el mi a fasz problémátok van vele!
