28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

Axon
Axon [105]
Igazad van. Nekem is nagy kedvencem az Antant. A februári Gamestarban benne volt teljes játékként a magyar verzió, bár én már rég megvettem. Hihetetlen mennyit játszottam már vele, de egyszerűen nem tudom megunni. Mondjuk az is biztos, hogy nem találtam még olyan embert a neten akinek tetszett volna.
Érdemes feltenni hozzá az 1.3-as patch-et is, mivel abban van néhány új multi pálya is. Itt a gépi ellenfelek ellen remek multikat lehet nyomni, hiszen hard fokozaton eszméletlenül nehéz megverni őket.
Az 1.3-as patch egyetlen negatívuma, hogy a magyar verzióra rátelepítve néhány dolog angol nyelvű lesz.
deathclan
deathclan [83]
Üdv mesterek! Ahogy elnézem senkinek nincs fogalma a játékról. Nekem megvan. Szerintem nagyon király kökemény háború és egy igazi stratégiai játék. Nem olyan fos mint a százezer éves túl gyenge Warcraft. Aki azt a játékot szereti az vagy a múltban él vagy agyilag tök zokni, esetleg vak. Az szar ez jó sokkal jobb.
Na addig is csövi.

Vissza

Fórumszabályzat