láttam a Resurrection Evil gigaposzterét a falon
Expansion pack meg valami k elb...ott szörny virít rajta....szóval ahogy kell....nem vagyok elájulva tőle....valszeg nem is leszek-azt mondta az eladó csaj ,hogy állítólag ápr.8 a megjelenés ,náluk 10én lesz magyar szinkronnal
majd talán végignyomom ,ha valamelyik havernak meglesz.More fun, less brutality.
