28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Nekem is a 4. rész volt a toppon. 1.résztől a 4. részig csak folyamatosan fejlődött. 5. rész elég unalmasra sikeredett és rövidre. 6. rész meg borzalmas!

Majd meglátjuk 1-2 év múlva mit fog tudni a 7.rész.

Vissza

Fórumszabályzat