28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

izéke
izéke [7]
szerintem az új rész az eddigi legjobb rész lessz, mivel kirúgták core-éket, akik elcseszték az egész sorozatot, inkább visszatértek az alapító tagok egyikéhez, így szerintem nagyon jó lessz. a tr6ról csak anyit hogy az egész ellett szúrva (pl hiányzó arcok stb...). állítólag 2005 nyarán ki is adják az új részt. mekkora szívás már hogy pc-re adják ki legutóljára . észrevettétek hogy lara mellei egyre kissebbek lesznek?

Vissza

Fórumszabályzat