28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

ati2002
ati2002 [5661]
Fent kell lennie az alap Doom3-nak.
Rá kell nyomatni a patch-et, ami a kiegészítő cd-jén megtalálható.
Ezek után mehet a kiegészítő telepítése.

Ez mind le van írva az NFO-ban!!!!!!

---

qwer2468
qwer2468 [126]
ÍRJA LE VALAKI HOGY MINEK KELL FENT ÉS LENT LENNIE.LÉGYSZ I
BOCS HOGY NAGY BETŰVEL ÍROK DE BERAGADT A CAPS LOCD

Vissza

Fórumszabályzat