28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

atat
atat [7]
Szerintetek megéri megvenni?Én megvenném.De akkor már ezt vegyem meg vagy az alapot?(DOOM 3-at)Melyikkel lehet jobban szórakozni?
Válaszaitokat kösziönöm előre is!

Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D

Vissza

Fórumszabályzat