Szerintetek megéri megvenni?Én megvenném.De akkor már ezt vegyem meg vagy az alapot?(DOOM 3-at)Melyikkel lehet jobban szórakozni?
Válaszaitokat kösziönöm előre is!
Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D