28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

cINC2
cINC2 [3764]
1 hét???? Normális vagy???!!! A KotOR 2 is csak 48 óra. Nincs is olyan game, amit 1 hétig tart végigjátszani.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

atat
atat [7]
Olyan gyorsan ki lehet játszani????Azt hittem legalább 2 hét! Vagy 1!De hogy csak ennyi..ez nagyon kevés...
és ez a Doom 3:RoE az milyen?NAgyon állat?

Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D

mucius
mucius [10106]
én vmi hasznosabbat vennék a helyedben
pár nap alatt kijátszod, aztán meg csak porfogó

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

atat
atat [7]
Szerintetek megéri megvenni?Én megvenném.De akkor már ezt vegyem meg vagy az alapot?(DOOM 3-at)Melyikkel lehet jobban szórakozni?
Válaszaitokat kösziönöm előre is!

Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D

Vissza

Fórumszabályzat