
A KotOR 2 is csak 48 óra. Nincs is olyan game, amit 1 hétig tart végigjátszani.Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W
Fórum » Beszélgetés a játékokról

A KotOR 2 is csak 48 óra. Nincs is olyan game, amit 1 hétig tart végigjátszani.Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

??Azt hittem legalább 2 hét! Vagy 1!De hogy csak ennyi..ez nagyon kevés...

Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D