28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia 3



Írd ide hozzászólásod:

Corleone1
Corleone1 [1782]
Ez nagy lesz
Már nagyon várom.
Mondjuk jobb lenne a csaj nélkül mert én úgy csináltam meg.

||www.splintercell.hu||

thq5
thq5 [727]
Két alcím közül melyikre szavaznátok?

1.The Heart of the Warrior

2.I'm Going To My Room

LEHET MÉG SÖTÉTEBB?

Íme a harmadik játék, melyben Perzsia Hercege nem átallja összezavarni a tér / idő kontínuumot!

Bal oldali fegyverhez kapcsolt kis szöveg:

Az őrök egy penge és egy íj kombinációjaként jellemezhető tárgyakkal vannak felfegyverkezve. Óvatosan közelítsük meg őket!

Jobb oldali, felső kis szöveg:

A játék külső helyszíneként Babilon háztetői szolgálnak, a város utcai szintjét homokszörnyek támadták meg.

Jobb oldali, alsó kis szöveg:

Ez pedig bizonyára az új, "sötét herceg" karakter. Figyeljük meg kampóban végződő, láncos fegyverét. Durva!

Összefüggő szöveg:

Hódít a lopakodós játékmenet. Ezt az ellentmondásos, de létező üzenetet hirdeti a harmadik Prince of Persia játék. A sztori a Warrior Within-ben megismert események után folytatódik, és azzal kezdődik, hogy a Herceg és Kaileena (korábban az Idő Hercegnője, most pedig a híró üldözött társa) visszatérve Babilonba megdöbbenve látják, hogy a város lángokban áll, és senki nem siet üdvözlésükre. Ezután valami igazán borzasztó történik (a helyes megfejtő számára nincsen díjunk, de ne Kaileenára gondoljatok!), és a Hercegnek újabb, bonyolult helyzetet kell felgöngyölítenie.

Hősünk eddig is színes mozgásrepertoárja új elemekkel bővült, köztük a halálos, egy ütéses gyilkolással. Ennek kivitelezéséhez oda kell lopakodnunk az áldozathoz, ám a Splinter Cell-ben látottakhoz hasonlóan teljes sebességű, szabadstílusú futással is megoldható. Hősünk láthatóan egy új, ostorszerű fegyvert is kapott, melynek segítségével távolról kapja el ellenfeleit. A babiloni lokáció képe jóval nyitottabb, mint az előző két epizódban. Úgy tűnik, szabadon mászkálhatunk majd a háztetőkön, bothajtásos erkélyeken át, ugrálhatunk az utcák között - miközben a város, fényűző paloták együttese és az elszegényedett nyomornegyedek világosan elkülönülnek. (Értsd: besz*runk a látványtól!!!! )
Mint exkluzív screenshotunkon látjátok, a Prince of Persia 3 elődei sötét felütésű nyomdokain halad, habár az ígéret szerint ezúttal "érettebb" megközelítést kapunk. Azok, akik végigvitték a Warrior Within-t, tudják, hogy a Hercegnek sikerült megakadályoznia az Idő Homokja létrejöttét - így elméletileg meg nem történtté téve az előző két rész szomorú eseményeit. Persze mindez nem ilyen egyszerű - és anélkül, hogy nagyon bele akarnánk bonyolódni az időutazás paradoxonjaiba, elmondhatjuk, hogy az utóbbi játékban történteknek köszönhetően a Hercegnek sikerült megalkotnia önmaga gonosz alteregóját. A többi a szokásos. Vajon játszható lesz a gonosz karakter? Ne fogadjatok ellene. Ami az elkerülhetetlen alcímet illeti, mi a Prince of Persia: I'm Going To My Room-ra szavazunk.

http://www.freeweb.hu/zanzarah/popww/images/pop6/pop6_01.jpg CHECK IT

Vissza

Fórumszabályzat