28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
mondjuk vicces lenne, ha feljavítanák az első 5 darabot, hogy fusson XP-n rendesen és hivatalosan, és ezt normális csomagolásban kiadnák egyben...

én biztos megvenném, szívesen játszanék vele...
jwolf
jwolf [883]
áhh ez hihetetlen, már nem tudnak olyan részt csinálni mint annó az 1. az volt a legjobb, mindíg elbasszák ezekkel a belvárosi baromságokkal, az 1. kéne újra megcsinálni, tényleg áhhh,de idegesítő viszont a jó pont az az,hogy lara egyre jobban néz ki.

jwolf

Vissza

Fórumszabályzat