csak annyit,hogyha teljesen olyan lenne a játék mint a 2 vh-ú akkor senki nem játszana vele,mert mindenki tudná,hogy mi lesz a vége és ha nem tudja akkor sem veszi + és játsza végig,hanem kivesz könyvtárnól 1 könyvet és elolvassa mi lesz a játékban és hogyan fejeződik be!
A magyarok igen is legyenek ott valamiben az informatik a terén is!
L. Ádám
Barthezz 1713:
"Igen, úgy néz ki, RTS nemzetté válunk És a Phase Two-ról is a béta alapján azt mondják, hogy hatalmasat fog majd robbantani!"
Nem szeretném ha RTS nemzetté válnánk egy ilyen szinvonalú játékkal. Mindenki aki komolyabban foglalkozik a mvh -s játékokkal úgy érzi ez a játék a kategória szégyene. (najó, volt szarabb)
--------------------------------
kappadi:
"A Magyaroktól nagy elérés,hogy legalább a Stratégiában ott vagyunk"
Véleményem szerint sehol nem vagyunk, és én nem merném ezt stratégiának nevezni bár tudom ,hogy ebbe a kategóriába tarozik de külön kellene sorolni mindenképp.
--------------------------------
Barthezz 1713
"És realisztikusság ide vagy oda, azért elég sokat lehet tanulni így is a 2. világháborúból."
Semmit nem tanulsz ebből a játékból az mvh-ról. A játék teljesen televan hibákkal a tankok és fegyverek leírásánál is. Remélem ezekre a Phase Two ban jobban oda fognak figyelni, de félelmetes ,hogy mennyire nem hozzáértő emberek készítették az előző irományokat.
kellemes napot