28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
néztem az ötödik évadból pár részt. hát hogyis mondjam.... bukás! az előző szinronszínészekkel mi volt a baj? mert most hogy mindenkinek más hangja van szokatlan meg hát elég idióta is a hangjuk, plusz Buzi Nagy Al lett Meleg Al ból, meg Meki bácsi nem ÉÉÉRTEEEM ezik.. áhh ez már szopás.

Vissza

Fórumszabályzat