28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
Láttam a trailert.

Sztereotípiák -> a filmekben is erősen benne vannak.

És ha ő rendezte? Láttunk mi már zseniális elsőfilmes rendezőket teljesen "elkurvulni", nem is egyszer.

Ettől függetlenül meg fogom nézni.
Alfaproton01
Alfaproton01 [2081]
jaj ezek a sztereotípiák. Tudod ki rendezte? az Amerikai Szépség rendezője. Ha láttad volna a trailert tudnád hogy ez is egy kb. olyan típusú film lesz.

shit happens

szedrencs
szedrencs [4695]
Szerintem inkább a "megint egy dilis amcsi háborús film" kategória.

De most komolyan, az első Öböl-piknikről - mert a háború elnevezés kicsit túlzó rá - filmet forgatni.

A másodikban szerintem több a lehetőség, de arról egy darabig biztos nem lesz.

Tény, hogy a pentagon nem kis felszereléssel támogat(hat)ta a filmet, szóval a látvánnyal nem lesz gond, bár kétlem, hogy akárcsak 1 amerikai GI is lesz benne, aki negatív szereplő.

Akkor már inkább a Sivatagi cápák.

Vissza

Fórumszabályzat