ez a dzsungeles részben volt, amikor kennyt szétcsapja egy villám, erre lezajlik ez a párbeszéd, Stan Kyle és egyik csajszi között.
ez az a rész mikor cartman elmegy külön útra, aztán hoz egy csomó erdő irtó munkást, aztán meg elegük lesz belőle, és átírják a dalt amit mexiko előtt kellett volna adniuk. ja, meg az kurva nagy mikor bogár van a tanárnő hátán:
tanárnő, valami mászik a hátán.
hát söpörd le rólam.
ööö, inkább nem.
GRRWHOARRRRRRRR!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ



