28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
ez egy rossz majom, csúnya majom!!! Rossz kígyó, ez egy rossz kígyó! (aztan kigyo megy utana o meg menekul)
sipec
sipec [19623]
ja amiko mennek a dzsumbujban, es erik minden élőlény fejére rábasz egy bottal?
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
ez a dzsungeles részben volt, amikor kennyt szétcsapja egy villám, erre lezajlik ez a párbeszéd, Stan Kyle és egyik csajszi között.
ez az a rész mikor cartman elmegy külön útra, aztán hoz egy csomó erdő irtó munkást, aztán meg elegük lesz belőle, és átírják a dalt amit mexiko előtt kellett volna adniuk. ja, meg az kurva nagy mikor bogár van a tanárnő hátán:
tanárnő, valami mászik a hátán.
hát söpörd le rólam.
ööö, inkább nem.
GRRWHOARRRRRRRR!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
sipec
sipec [19623]
erre mar nem emlexek
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
A francba, kicsinálták Kennyt!
TI SSZEMETEK!
Kik?
Hát öö ők.
Ők kik?
sipec
sipec [19623]
aza márklár egy eleg jo márklár szoval mikor a márklárékkal néztem ezt a márklárt akko a márklárok rohogtek a márklárokon
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
amugy meg márklár volt a tegnapi márklár. te jól értesz a márklárhoz, kedves márklár
sipec
sipec [19623]
fogdbepofaaad a kurvatatáááááááád

Vissza

Fórumszabályzat