28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
na ezt nem láttam 8-9 évadot nem láttam, gondolom azokból egyik.
egyébként legnagyobb mikor kenny meghal végleg egy időre, aztán meg megpróbálnak építeni egy létrát a menybe... tervrajzon nagy fasza létra, valójában meg egy halom roncs
de abban a részben van a leges legjobb!
kiöntik a hamvait, mire cartman:
mmi a fassz ez? instant kakaó?
aztán meg is kóstolja és megissza ááááá
sipec
sipec [19623]
haaaaaa jóóóó zunk gyereeeeeeee
boncsunk vitorlat a tengerfeeeeeeeeeee
öhmmmmm grrr ííííííííí
mert ha nemvagyok szabad nem allhatok en az eletele
kapitanyod leszek hat gyere kutattyuk a holnapot mindenfele es mindenaron
uram tovabbutazunk a vizbe bamulunk
emlekek neznek ram
vannak boldogok de keseruk is am
a fejunk folott csapdos megjelent par angyal szarnyukkal csapdosnak vigasztalnak dallal eneklik h gyeregyere hajozzunk hajozz velunk gyeregyere
azt hittem angyalok aztan csak lattam hogy
ES ITT NEM LEHET ERTENI OLYAN HALK
hajozz hajozz el velunk gyeregyere angyalok hajoznak velunk

Vissza

Fórumszabályzat