8-9 évadot nem láttam, gondolom azokból egyik.
egyébként legnagyobb mikor kenny meghal végleg egy időre, aztán meg megpróbálnak építeni egy létrát a menybe... tervrajzon nagy fasza létra, valójában meg egy halom roncs
de abban a részben van a leges legjobb!
kiöntik a hamvait, mire cartman:
mmi a fassz ez? instant kakaó?


aztán meg is kóstolja és megissza ááááá

