Nekem is Inno 6600 karim van és a fennt említett problémákkal nem találkoztam,de a Gta:Sa-ban még mindig villog a talaj nagy magasságból.Asszem,ez játékhiba...
Egyébként nem rossz ez a kártya.
Asus p5sd2-fm,P4 3,4 Dual,2x1 Gb ddr2,Gf7600Gs,250+120 Sata,Sblive 5.1