28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

AMD vs INTEL



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Celeron D az már "elfogadható" teljesítményt ad, ráadásul L3 Cache is van benne. Ha ilyet vennél készülj fel h melegedni fog, gyári cooler nincs hozzá ugye mert oem (amúgy sem érne semmit ). Nem árt hozzá társítani egy Zalman ALCU hűtőt (pontos árat nem tudok de már biztos nem drága.)
Az AMD Sempronhoz alaplapot kéne cserélned.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

cINC2
cINC2 [3764]
Ezt a Celeron-t szemeltem ki, de akkor ez szar? Jó, minden Celeron szar, de úgy kb.? Az ATI 9600 SE 128mb, 1 giga RAM és Celeron 2.4-es gépemen elég szépen fut a FEAR, a BF2 már csúnyábban(az low-medium beállításokon megy), de akkor nem lehet olyan rossz a Celeron.

AMD Sempton 3100 - a Sempron meg gondolom lebutított Athlon, igaz? Ha igaz, amit mondtál, Babykiller, akkor ez jobb választás, és csak 5K-val drágább, de csak annyit írnak róla, hogy Socket A típusú.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Vissza

Fórumszabályzat