28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

ati2002
ati2002 [5661]
Nézz körül van ott valahol a magasban egy tüzes edény, azt lődd le, és onnan tudsz tüzet vinni.

---

Kenobi1989
Kenobi1989 [501]
En is pont itt akadtam el. Egyenlore tanacstalan vagyok. Mar arra is gondoltam, hatha valamivel lehet tuzet csiholni, de semmi.
Szoval egyenlore pihentetetem a jatekot

May the Force be with you!

@Slider@
@Slider@ [3121]
Hali!

Elakadtam a játékban!
Egy olyan rásznél vagyok, hogy leugrok egy sziklaperemről egy terembe, ahol középen víz van és oszlopok és a vízből rákok támadnak rám. Közben kintről valahogy (nem tudom honnan) bejön a kamerás meg a sapkás fószer és kérik, hogy keressem meg a farudat amivel ki tudjuk nyitni a kaput. Ez eddig oké is mert fennt a bozót mögött ott van, de sehol sincs a közelben tűz, hogy felgyújthassam.
Mi a megoldás?

Köszi!

Vissza

Fórumszabályzat