okés, öcsi, msn, aztán adok címet, jöhetsz zúzni
én nem viccelek (veled ellentétben)... csak nehogy pofára ess.Fórum » Beszélgetés a játékokról
okés, öcsi, msn, aztán adok címet, jöhetsz zúzni
én nem viccelek (veled ellentétben)... csak nehogy pofára ess.