28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
húde power vagy okés, öcsi, msn, aztán adok címet, jöhetsz zúzni én nem viccelek (veled ellentétben)... csak nehogy pofára ess.
@Slider@
@Slider@ [3121]
Nagy a pofád ecsém így a neten keresztül, de a 16 éveddel úgy beroppantanám a fejed ha találkoznánk.
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
nézd már meg ezt a gyökeret te másik gyökér, másolt játékkal próbál játszani, és nem megy neki. de még mountolni sem tud, mert az hagyján hogy iylet nem illik beírni ha egyszer meg van tiltva, de ha ennyit nem tud...
@Slider@
@Slider@ [3121]
Hát tényleg elég nagy parasztok voltatok vele!
Gratulálok...

Vissza

Fórumszabályzat