28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
a Sivatagi Cápák egész jó volt, mondjuk én alapból egy jó filmet várok ettől. holnap vagy ezt, vagy kongot nézem. bár valszeg utóbbit és aztán valamikor ezt. mindkettőt moziban akarom látni
Marv
Marv [1567]
Kúrva jó film... Látni kell!!!

Nem "akciófilm", de szerintem kicsit se unalmas! Sőt! Ahogy kijöttem a moziból ültem volna be mégegyszer. Nem kell napokat aludni, hogy leessen a mondanivalója a filmnek. A szereplők nagyon jók, gyönyörű a látványvilág is annak ellenére, hogy egy kopár sivatag a színhely.

Akinek tetszett a Full Metal Jacket meg a Sivatagi Cápák, az szerintem imádni fogja! De azok is, akik nem szerették ezeket. Nekem főleg ezek a filmek jutottak eszembe a film kapcsán.

A lényeg: nézzétek meg!

http://www.youtube.com/watch?v=o2zCon5n7PI&NR=1 :P

Vissza

Fórumszabályzat