1 napja be sem lép, ezt írja ki: An error occured during the processing of this request and the page cannot be displayed. .
Ja előtte meg átment ruszki nyelvezetbe és miközben próbáltam visszaváltani (ami elég nehéz, lévén hogy cirill betűkkel nemtom melyik a magyar) lefagyott. Szal kéne mondjuk a gépház üzem mailje, vagy valami

Szenvedély nélkül a foci halott.
