28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek mi a kedvenc Ps2-es játéka?



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
az a félkör kicsit túlzás, mert a játék 95%-ában elég nagy körök vannak, max a legelejére igaz, de te indulszhatsz tuningverdával, és az első kanyarnál már utol is érted őket... ez nem helytálló kifogás, ez nem növeli a játékidőt szerintem, határozottan nem, pláne egy 24 órás, vagy 1000 mérföldes versenynél...

de ezen ne vesszünk össze
mucius
mucius [10106]
grafika rippeltben sem szarabb, és ugyanúgy fél kör hátránnyal indulsz a versenyek többségén, ami gusztustalanság, főleg hogy általában 2körösek. egyszerűen kamu, ahogy kitolják a játékidőt. majdnem mint a blizzárd.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

@Slider@
@Slider@ [3121]
Hát ja, az EREDETI tényleg sokkal jobb mint a 3.
A rippelt verzió elég tré.

Vissza

Fórumszabályzat