28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

P4-es 3 GHz felett!



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Az király. De ugye egy mezei Penyó 4-eshez (mondjuk ami 1,8-on ketyeg) jó a hozzá boltban megvásárolható, sima hütő is?
Nem akarok olyan gépet, mint amilyen a Lainnek volt a Serial Experiments Lainben (több ezer literes tartályok vízzel tele, már a szoba is úszott a vízben, ventillátorok a ház oldalánál .
Sirmelon
Sirmelon [9786]
Hát, a CPU-ra cstolandó un. Peltier modult meg kell venni, a többi meg barkács /autóhütő+12 cm házventi kombó, ilyesmi/.
Részletes utmutatást találni erről a legutóbbi 576 kbyte-ban.

Si vis pacem, para bellum!

Reapest
Reapest [3313]
Viszont kérdés, hogy addigra mennyire maradnak barátságosak az alkalmazások. Főleg a játékok (mert ugye attól gondolom nem kell tartani, hogy egy újabb notepad megöli a gépet, az ipari szoftok meg amúgy is ipari gépekre lettek tervezve).

Sirmelon: Vízhűtés? Ilyet lehet boltban kapni vagy össze kell barkácsolni az akvárium légporlasztójából és a hűtőszekrényből? Oldman az egyik Guruban valami ilyesmit művelt .
Eric
Eric [20761]
Ja, de mondjuk fél év múlva amikor már barátibb ára lesz, nem árt tudni, hogy mit lehet kihozni a szerekezetből!!!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat