Egyébként csak úgy érdekességből kérdezem meg, hogy az iWiW hogyan kezeli az életkorokat. Mert van olyan ismerősöm, aki 18-án, azaz tegnap töltötte be a 20. évét (meg is van adva a szülinapja, publikus is), de még most, éjfél után, azaz már 19-én is 19 év áll az életkora mellett.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
