28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Bocsi, de azt az egyetlen első meghívómat egyelőre nem adom senkinek.

Egyébként csak úgy érdekességből kérdezem meg, hogy az iWiW hogyan kezeli az életkorokat. Mert van olyan ismerősöm, aki 18-án, azaz tegnap töltötte be a 20. évét (meg is van adva a szülinapja, publikus is), de még most, éjfél után, azaz már 19-én is 19 év áll az életkora mellett.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat