28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

rage
rage [5115]
"Amúgy azt csinálja nekem hogy hiába mentek a Save-nél mikor azt visszatöltöm az utsó
checkpointot töltti be! Mé?"

Mert így írták meg a programozók.
Dbz
Dbz [958]
Hali! Még csak 1%-nál tartok egy libikókaszerűségen dobozokat billegetek,
de sehogy sem tudom felrakni a felső szintre a kapcsolókra! Valaki tudna segíteni?
Amúgy azt csinálja nekem hogy hiába mentek a Save-nél mikor azt visszatöltöm az utsó
checkpointot töltti be! Mé?

Vissza

Fórumszabályzat