28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

domepc
domepc [10]
Na ebbe a játékba biztos bele van programozva, hogy vibráljon a kép ha tuningolva van a proci!
Arra ösztönöznek evvel, hogy azt mondjam magamnak; na itt az ideje egy kis hardver VÁSÁRLÁSNAK.
Mint a Ghost Recon új részébe sem indokolt a magas gépigény, dehát a népet upgrade-re csak így lehet ösztönözni.
Épp néztem a TR7 nexgenes képeket, a Craft Manor-ból a kandalló szemből, és láttam a fotelen, meg a két szobron no meg máshol is a pixelshader-es csillogást.
ILYEN MÁR TAVAJ MEG TAVAJ ELÖTT IS VOLT MÁS JÁTÉKOKBAN!

Nos nem csak ezek alapján, az én véleményem a következő:

Ez még NEM nextgen.
Láttam videókat, képeket 2006 őszére tervezett kiadású játékokból, na ott már látható a nextgen.
Tehát megkezdték a kampányt a szoftver és hardvergyártók karöltve, hogy mi fogyasztók, gamerek lecseréljük véglegesen a hardvert!

Hát ennek ez a rendje és módja.
Gyűjtöm a pézem!

Vissza

Fórumszabályzat