28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

konrad
konrad [13085]
sziasztok? mi lehet az oka annak, hogy a 3 v. 4 chekpointnál, amikor egy "fém hengert" kell eltávolítanom a kötéllel (Q), és odapattintom, akkor kilép a játék, mondván a trl.exe hibát észlelt?

Vissza

Fórumszabályzat