28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
fent van mind2, de nincs fent a patch, ha nem felejem el holnap felpakolom...
Malin-
Malin- [2440]
Egy kérdésem lenne!Van olyan akinek fenn van a gépen a DOW és a WA,de ugy hogy a DOW 1.41 verziójú és mindkét játék fut?

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

Vissza

Fórumszabályzat