
Ezeket az egybe írjuk, külön írjuk, vagy kötőjellel dolgokat k*rvára nem vágom, meg az i képzős hosszú tulajdonnevek írását sem
A felkiáltójellel megjelölt dolgokat vki magyarázza el nekem, hogy azok miért úgy jók?!?! 30 éves egybe??? Na ne vicceljenek már!
Pláne hogy mint látható, a 6 hónapossal már semmi baja nem volt a javítókulcsnak..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
