
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Nem számítástechnikai témák

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
), de a másik kettőt én sem értem.A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
Ami jó az zöld, ami nem az piros és a helyes választ ilyenkor aláhúzza."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Ezeket az egybe írjuk, külön írjuk, vagy kötőjellel dolgokat k*rvára nem vágom, meg az i képzős hosszú tulajdonnevek írását sem
Pláne hogy mint látható, a 6 hónapossal már semmi baja nem volt a javítókulcsnak..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"