28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Kolbaszharisnya
Kolbaszharisnya [284]
Hello all!
men tudom ti hogy vagytok vele,de nekem totálisan elb*szta a legujjabb patch a már jol megszokott,müködö irányitásomat...bugos lett a mozgás:ha megnyomtam az elörét akkor egy jo pár mp-ig csak arra ment+ehhez hasonlo dolgok...stb...

Asus a8n-vm,Amd Athlon 64 3700+(1M cache),2X1 Gb Kingmax ram,MSI 7900GTO@GTX 512ddr3,250Gb WD Sata(16m),60GB Maxtor:)

Vissza

Fórumszabályzat