28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Már vagy 3x le lett írva csak vissza kéne olvasni .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Kenobi1989
Kenobi1989 [501]
Help!!!

Ott vagyok, hogy kijottem a Arthur kiraly es a lovagok sirjabol, es 2 rohadt nagy sarkanyt kene kinyirnom. Mondjatok, hogy nem ugy kell kinyirni oket, hogy a harangokkal elterelni a figyelmuket es utana lehuzni a kart, amivel a nagy ketrecek a fejukre eshetnek, mert akkor most azon nyomban abbahagyom a jatekot. A loves utan ugyanis nem tudom rogton eltenni a fegyvert es igy eltelik nemi idobe, mig tudnam hasznalni a graple-t. Addig meg a sarkanyok kicsinalnak.

May the Force be with you!

Vissza

Fórumszabályzat