28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

TBone142
TBone142 [416]
Szívesen. Mikor végeztem, 98%-os lett (Croft Manorral együtt, ami fullos), szóval ha kell valami, szólj nyugodtan. Fél éve ez volt az első (új) játék, amit végig is vittem, miután elkezdtem, mert nagyon jó lett. Szép grafika, megszokható irányítás, jól kitalált sztori + karakterek. Nemhiába, a Legacy of Kain sorozat az egyik kedvencem volt, (ti. azt is a Crystal Dynamics csinálta) szóval még a fejlesztőváltás is jót tett neki.

Vissza

Fórumszabályzat