28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

TBone142
TBone142 [416]
Azt, hogy ronda, nem mondanám, én végig csodálkozva játszottam, hogy lám, ezt is meglehet csinálni ilyen szépre, pedig akkor még Ti4200-asom volt, NextGen sehol... Optimalizálatlan, meg rövid az igen. A filmhez viszont semmi köze nincs. Ha elmagyarázod a párhuzamot, akkor lehet benne valami, de sztem nincs. A filmben Lara segédje egy gyökér fehér csávó volt, a játékban viszont egy feka, aki már a Chronicles-ben is benne volt, jóval a film előtt (asszem). Na mindegy. Viszont ha már klón, akkor inkább nézd meg a Legacy of Kain : Defiance-et. És igen tényleg még egy 12 éves is végig tudja vinni, de hát ez a marketing, nem?

Vissza

Fórumszabályzat