Nálatok működik az 1.1-es patch? Mert én ha felrakom, akkor nem indul el a játék. Valami ilyesmit ír ki, hogy a trl.exe hibát talált, és ezért leállítja a futó alkalmazást...
Lacho calad! Drego morn!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Lacho calad! Drego morn!