28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Nyomogatni kell az egér jobb és bal gombját egyszerre.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Icemankimi
Icemankimi [5]
ÉN ott tartok amikor KONGAL T-rexet kell legyőzni és nem tudom sehogy amikor sokájik ütöm akkor kifekszik és nem tsuom szétfestíteni úgy száját hogy meghaljoni.Mt kell csinálni?melyik gombot nyomjam meg hogy meghaljon?vagy valaki mentést is küldhet a t-rex után az

sdesdsf

Vissza

Fórumszabályzat