

Ezt Mephisto hagyta itt 2001-ben. Most akadtam rá. A hsz-ének a 2. felét (Kedves fórumozók...) megtalálhatjátok a Domeon is. Már nem emléxem itt melyik topicnál volt.Fórum » Nem számítástechnikai témák


Ezt Mephisto hagyta itt 2001-ben. Most akadtam rá. A hsz-ének a 2. felét (Kedves fórumozók...) megtalálhatjátok a Domeon is. Már nem emléxem itt melyik topicnál volt.