Pár hírrel ezelött számoltunk be a The Witcher című akció-RPG újabb késéséről, most pedig a magyar szinkronhangok listáját adták közre. Az október 26-án megjelenő program igen komoly méretű lesz, teljes játékideje hatvan óra lesz, de ha az összes mellékküldetést is megcsináljuk, akár kilencven óra szórakozást is nyújthat. A magyar szinkronhangok listája:
Geralt - Csík Csaba Krisztián
Azar Javed - Vass Gábor
Zoltan - Várdai Zoltán
Kalkstein - Kassai Károly
Dandelion - Csőre Gábor
Shani - Csondor Kata
Triss - Németh Kriszta
Abigail - Rutkai Laura
Siegfried - Seder Gábor
Raymond - Rosta Sándor
Yaevinn - Presics Tamás
Vincent - Forgács Gábor
Witcher magyar hangokkal
Nem sztárokat választottak csak a név kedvéért.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
The Witcher
Platform:
Fejlesztő: CD Projekt RED
Kiadó: Atari
Forgalmazó: CD Projekt
Megjelenés: 2007. november 14.
HOZZÁSZÓLÁSOK
Adiz 2009.05.06. 13:38 [1]
Valaki megmondaná, hogy ki Fehér Rayla magyar hangja?
Morus 2007.07.17. 18:21 [124]
Tényleg amúgy ezt lenygelek csinálják:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ha valaki ennyire elvan eresztve anyagilag megértem h megvásárolja a gamát.Nálam viszont ugyanúgy elvi kérdés h egy programsorért ill egy darab műanyag lemezért nem fizetek ki semmi pénzt!Filmeket nem szoktam nézni de azokal is így lennék valahogy...támogassanak elöszőr engem aztán a legnagyobb boldogsággal támogatok akárkit ha pedig miattam ill az én kinem fizetett összegem miatt csődölt be akármilyen cégecske hát lelkem rajta.Annyira nem hordom szívemen a virtuális világok fejlődését szal bocs minden fejlesztőnek...a magyar fejlesztőket támogatnám ha nem elveteműlt hülyeségeket csinálnának amik ráadásul minden eredetiséget nélkülöz..tisztelet a kivételnek
na most jól megmondtam....lehet rosz napom van?
Ha valaki ennyire elvan eresztve anyagilag megértem h megvásárolja a gamát.Nálam viszont ugyanúgy elvi kérdés h egy programsorért ill egy darab műanyag lemezért nem fizetek ki semmi pénzt!Filmeket nem szoktam nézni de azokal is így lennék valahogy...támogassanak elöszőr engem aztán a legnagyobb boldogsággal támogatok akárkit ha pedig miattam ill az én kinem fizetett összegem miatt csődölt be akármilyen cégecske hát lelkem rajta.Annyira nem hordom szívemen a virtuális világok fejlődését szal bocs minden fejlesztőnek...a magyar fejlesztőket támogatnám ha nem elveteműlt hülyeségeket csinálnának amik ráadásul minden eredetiséget nélkülöz..tisztelet a kivételnek
na most jól megmondtam....lehet rosz napom van?
szedrencs 2007.07.17. 16:37 [4695]
Kösz az infót, továbbítottam a supportnak.
Egyébként minden visszajelzésnek örülünk, csak az a kérés, hogy ha buggal találkoztok, akkor azt a support_kukac_cdprojekt_pont_hu-ra küldjétek, mert fórumozni sajna nincs túl sok időm.
Egyébként minden visszajelzésnek örülünk, csak az a kérés, hogy ha buggal találkoztok, akkor azt a support_kukac_cdprojekt_pont_hu-ra küldjétek, mert fórumozni sajna nincs túl sok időm.
Gerry 2007.07.17. 15:03 [8082]
Nem irígylem a fordítót:D
gothmog 2007.07.17. 14:05 [5162]
Oké, megelőlegezem a bizalmat :)
A torrentes letöltögetés nem az én stílusom amúgy. Páran biztosan hülyének néznek most, de én büszke vagyok arra, hogy a játékaim több, mint 90%-a eredetiben van meg. Kb. 4-5 éve nem szereztem be egyetlen játékot sem "illegális módon". Úgy vagyok vele, hogy ami igazán érdekel és jónak tűnik, arra nem sajnálom a pénzt, mert noha a nagyja nem a fejlesztőkhöz kerül (ebbe ne is menjünk bele jobban), de mégis, ezzel honorálja az ember a fáradtságos munkájukat. Ami meg nem érdekel annyira, azzal nem foglalkozom. Max. ha pár hónap vagy év :) múlva megjön rá a kedvem, akkor megveszem (ilyenkor már úgyis fillérekért kaphatók gyakorlatilag).
A magyarítás pedig tudom, hogy kemény dió. Én is fordítottam már millió karakter feletti magyarítandó szövegállománnyal rendelkező játékot. Igaz, egymagamban (így nem kell a vitákra időt vesztegetni :) ) hobby-ból, és mindenféle időlimit nélkül.
Csak tényleg úgy vagyok vele, hogy ha egy fordítás "hivatalos", akkor annak szerintem illik elérnie egy bizonyos szintet. De remélem, hogy a Witcher-rel akkor most majd "odateszitek" magatokat!
A Jade Empire nyelvi patch készítéséről tudok. Ez mondjuk egy szimpatikus hozzállás a részetekről, az tény. De azért remélem, a Witcher-nél nem lesz szükség ilyesmire :)
A torrentes letöltögetés nem az én stílusom amúgy. Páran biztosan hülyének néznek most, de én büszke vagyok arra, hogy a játékaim több, mint 90%-a eredetiben van meg. Kb. 4-5 éve nem szereztem be egyetlen játékot sem "illegális módon". Úgy vagyok vele, hogy ami igazán érdekel és jónak tűnik, arra nem sajnálom a pénzt, mert noha a nagyja nem a fejlesztőkhöz kerül (ebbe ne is menjünk bele jobban), de mégis, ezzel honorálja az ember a fáradtságos munkájukat. Ami meg nem érdekel annyira, azzal nem foglalkozom. Max. ha pár hónap vagy év :) múlva megjön rá a kedvem, akkor megveszem (ilyenkor már úgyis fillérekért kaphatók gyakorlatilag).
A magyarítás pedig tudom, hogy kemény dió. Én is fordítottam már millió karakter feletti magyarítandó szövegállománnyal rendelkező játékot. Igaz, egymagamban (így nem kell a vitákra időt vesztegetni :) ) hobby-ból, és mindenféle időlimit nélkül.
Csak tényleg úgy vagyok vele, hogy ha egy fordítás "hivatalos", akkor annak szerintem illik elérnie egy bizonyos szintet. De remélem, hogy a Witcher-rel akkor most majd "odateszitek" magatokat!
A Jade Empire nyelvi patch készítéséről tudok. Ez mondjuk egy szimpatikus hozzállás a részetekről, az tény. De azért remélem, a Witcher-nél nem lesz szükség ilyesmire :)
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
