A Valve nagy reménységgel tekint hamarosan megjelenő akciójátékára, a Left 4 Deadre, amely némileg hasonlít a Counter-Strike-hoz, csak itt a terroristákat hagyták otthon. A jelenkorban játszódó túlélő-horrorban 1-8 játékos szállhat szembe kooperatív módban a zombik hordáival, és harcolhat az életéért, miközben a Valve által tervezett mesterséges intelligencia átgondoltan, cselezve, néha vezéráldozatokat húzva mindent elkövet azért, hogy valami rondaság gyomrában végezzük. A GC-n pedig Gabe Newell mutatta be a játék demóját, erről láthatunk most egy videót, sajnos nem a legjobb minőségben, de azért ebből is átjön, hogy a november 4-én megjelenő új Valve műről fogunk még hallani.
Left 4 Dead - képek, videó, megjelenési dátum
Novemberben jön a Valve túlélő-horrorja.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
További képek
Left 4 Dead
Fejlesztő: Turtle Rock Studios
Kiadó: Valve
Forgalmazó: Electronic Arts
Megjelenés:
2008. november 21. PC
n/a: X360
Minimális rendszerigény: Pentium 4/Athlon 3 GHz, 1 GB RAM (XP)/2 GB RAM (Vista), 8xDVD-ROM, 7,6 GB HDD, 128 MB-os 3D kártya
HOZZÁSZÓLÁSOK
Christoph 2008.08.22. 23:43 [4806]
Valami csak lehet benne, ha ezeket begyűjtötte:
E3 Game Critics Awards: Left 4 Dead wins Best Online Multiplayer game.
Kotaku.com: Kotaku's Best of E3 Picks: Best PC Game, Best Action Game, Best Online Multiplayer Game
NY Times: The Worlds a Stage for Interactive Entertainment as Creativity Glows
1up.com: 1UP's Best of E3 2008
UGO.com: Best PC Game - Left 4 Dead
UGO.com: Best Mutiplayer Game
IGN.com: Best Multiplayer Experience
PlanetXbox: Best First Person Action Gaming
PlatformNation.com: Best Game of Show
Maxim: The 5 Unsung Games of E3 2008
Venture Beat: Top 10 Sleepers of the Show
G4tv.com: Best Best Multiplayer Game
Nem tudom kik voltak a kihívók. Ez csak egy rövidke videó volt azért. Én reménykedek.
E3 Game Critics Awards: Left 4 Dead wins Best Online Multiplayer game.
Kotaku.com: Kotaku's Best of E3 Picks: Best PC Game, Best Action Game, Best Online Multiplayer Game
NY Times: The Worlds a Stage for Interactive Entertainment as Creativity Glows
1up.com: 1UP's Best of E3 2008
UGO.com: Best PC Game - Left 4 Dead
UGO.com: Best Mutiplayer Game
IGN.com: Best Multiplayer Experience
PlanetXbox: Best First Person Action Gaming
PlatformNation.com: Best Game of Show
Maxim: The 5 Unsung Games of E3 2008
Venture Beat: Top 10 Sleepers of the Show
G4tv.com: Best Best Multiplayer Game
Nem tudom kik voltak a kihívók. Ez csak egy rövidke videó volt azért. Én reménykedek.
Christoph 2008.08.22. 23:40 [4806]
Pl. az UT vagy a Quake is erről szól ettől függetlenül ott vannak az FPS-ek elitjében (a Quake mondjuk az utóbbi darabjaival nem). A Painkillereknek is nagy hangulata volt az egyszerű játékmenet ellenére. Szerintem ettől nem primitívek, mert mondjuk egy UT pályatervezése vagy zenéje odaveri az összes vetélytársat. Nem csak mész és lőssz, legfeljebb kívülről tűnik úgy, de legalább annyi ésszel kell játszani, mint egy Far Cryt. Painkiller kicsit egyszerűbb, de ott sem csak rohansz és lősz kell azért ügyeskedni, nem ilyen House of the dead szint azért.
Ebben a játékban én sem látok azért így elsőre annyi fantáziát az biztos, de a Valvetól el lehet várni, hogy összerakjanak valami normálisat. Coopban jó móka lesz ez úgy érzem.:-)
Ebben a játékban én sem látok azért így elsőre annyi fantáziát az biztos, de a Valvetól el lehet várni, hogy összerakjanak valami normálisat. Coopban jó móka lesz ez úgy érzem.:-)
GustyX 2008.08.22. 22:40 [7048]
Ez a játék alapvetően nem a coop-ra épül?
padavan 2008.08.22. 22:24 [21647]
Jó persze, ha bizonyos arcok elkezdik a megjelenés után dicsőíteni a játékot, én teszek egy próbát vele, de most a videó alapján formáltam meg előzetes véleményemet.
Herr Hauptmann 2008.08.22. 22:22 [3187]
Valve-től én sem ennyit várnék, de azért nem írnám le a dolgot egy rövidke videó alapján. Lehet, hogy nem ennyiből fog állni az egész játékmenet. Ki tudja? Igazából nem is hallottam még a projectről előtte semmit. Ez a videó volt az első. Nem is állok le infókat keresgélni róla. Megvárom a demót (ha lesz), a megjelenést és kiderül, hogy érdemes-e időt szánni rá.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]


