Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Left 4 Dead - képek, videó, megjelenési dátum (Hírek)
Valami csak lehet benne, ha ezeket begyűjtötte:
E3 Game Critics Awards: Left 4 Dead wins Best Online Multiplayer game.
Kotaku.com: Kotaku's Best of E3 Picks: Best PC Game, Best Action Game, Best Online Multiplayer Game
NY Times: The Worlds a Stage for Interactive Entertainment as Creativity Glows
1up.com: 1UP's Best of E3 2008
UGO.com: Best PC Game - Left 4 Dead
UGO.com: Best Mutiplayer Game
IGN.com: Best Multiplayer Experience
PlanetXbox: Best First Person Action Gaming
PlatformNation.com: Best Game of Show
Maxim: The 5 Unsung Games of E3 2008
Venture Beat: Top 10 Sleepers of the Show
G4tv.com: Best Best Multiplayer Game
Nem tudom kik voltak a kihívók. Ez csak egy rövidke videó volt azért. Én reménykedek.
E3 Game Critics Awards: Left 4 Dead wins Best Online Multiplayer game.
Kotaku.com: Kotaku's Best of E3 Picks: Best PC Game, Best Action Game, Best Online Multiplayer Game
NY Times: The Worlds a Stage for Interactive Entertainment as Creativity Glows
1up.com: 1UP's Best of E3 2008
UGO.com: Best PC Game - Left 4 Dead
UGO.com: Best Mutiplayer Game
IGN.com: Best Multiplayer Experience
PlanetXbox: Best First Person Action Gaming
PlatformNation.com: Best Game of Show
Maxim: The 5 Unsung Games of E3 2008
Venture Beat: Top 10 Sleepers of the Show
G4tv.com: Best Best Multiplayer Game
Nem tudom kik voltak a kihívók. Ez csak egy rövidke videó volt azért. Én reménykedek.
Pl. az UT vagy a Quake is erről szól ettől függetlenül ott vannak az FPS-ek elitjében (a Quake mondjuk az utóbbi darabjaival nem). A Painkillereknek is nagy hangulata volt az egyszerű játékmenet ellenére. Szerintem ettől nem primitívek, mert mondjuk egy UT pályatervezése vagy zenéje odaveri az összes vetélytársat. Nem csak mész és lőssz, legfeljebb kívülről tűnik úgy, de legalább annyi ésszel kell játszani, mint egy Far Cryt. Painkiller kicsit egyszerűbb, de ott sem csak rohansz és lősz kell azért ügyeskedni, nem ilyen House of the dead szint azért.
Ebben a játékban én sem látok azért így elsőre annyi fantáziát az biztos, de a Valvetól el lehet várni, hogy összerakjanak valami normálisat. Coopban jó móka lesz ez úgy érzem.
Ebben a játékban én sem látok azért így elsőre annyi fantáziát az biztos, de a Valvetól el lehet várni, hogy összerakjanak valami normálisat. Coopban jó móka lesz ez úgy érzem.

Ez a játék alapvetően nem a coop-ra épül?
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Jó persze, ha bizonyos arcok elkezdik a megjelenés után dicsőíteni a játékot, én teszek egy próbát vele, de most a videó alapján formáltam meg előzetes véleményemet.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Valve-től én sem ennyit várnék, de azért nem írnám le a dolgot egy rövidke videó alapján. Lehet, hogy nem ennyiből fog állni az egész játékmenet. Ki tudja? Igazából nem is hallottam még a projectről előtte semmit. Ez a videó volt az első. Nem is állok le infókat keresgélni róla. Megvárom a demót (ha lesz), a megjelenést és kiderül, hogy érdemes-e időt szánni rá.
Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.
Rögtön a másik véglettel dobálsz meg.
Nem intellektuális élményt keresek egy FPS-ben, de azért ez a "nonstop megyek előre, durrantom a zombikat, amik nonstop jönek felém és az égvilágon semmi másról nem szól a dolog" nekem nagyon álmosító.
Megkockáztatom, hogy egy ilyet összrakni nem nagy dolog. Legyártanak x modellt, néhány script, pályákat építenek oszt mehet is a dobozba.
Nem látom értékét, értelmét. A legnagyobb baj, hogy még ötletet sem találtam benne. Izgalmat végkép nem.
Nem intellektuális élményt keresek egy FPS-ben, de azért ez a "nonstop megyek előre, durrantom a zombikat, amik nonstop jönek felém és az égvilágon semmi másról nem szól a dolog" nekem nagyon álmosító.
Megkockáztatom, hogy egy ilyet összrakni nem nagy dolog. Legyártanak x modellt, néhány script, pályákat építenek oszt mehet is a dobozba.
Nem látom értékét, értelmét. A legnagyobb baj, hogy még ötletet sem találtam benne. Izgalmat végkép nem.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Nekem, pedig pont ez a kedvencem. Én az ilyen játékok miatt FPS-ezek. A lényeg a pörgés, ha intellektuális élményt akarok, úgysem egy PC játékhoz nyúlok elsősorban.
Painkiller a la Valve. Mindig is utáltam ezt a teljesen lecsupaszított, hogy azt ne mondjam, primitív stílust.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Ehhez képest a Doom3 féle démonhent fene nagy szórakozásnak minősül, borzalom ez a game, a videót sem bírtam végignézni, felejtős, törlöm is a listámról. Valve "powa"
...
...Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Left 4 Dead - képek, videó, megjelenési dátum (Hírek)
Left 4 Dead - képek, videó, megjelenési dátum (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
