Tudom, sok videót megnéztem belőle, teljesen rá voltam izgulva, aztán hogyan-hogy nem elmaradt a dolog. Nem vettem meg, nem is kértem kölcsön, nem töltöttem le, szal ja... :-/
De amúgy a T2T-beli herceg valami eszméletlen betegesnek+morbidnak tűnik számomra. Olyan fatalityket csinál, hogy majd' magam alá piszkítottam... :-D
Pár napja mutattunk egy trailert az új Prince of Persia-ról, most pedig jöhet még egy, amely ezúttal a játékmenetet hivatott bemutatni – néhány látványosabb ugrással és harccal.