28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - ugrálj és harcolj (Hírek)

Gobiakos
#5 Gobiakos [13332]
Tudom, sok videót megnéztem belőle, teljesen rá voltam izgulva, aztán hogyan-hogy nem elmaradt a dolog. Nem vettem meg, nem is kértem kölcsön, nem töltöttem le, szal ja...
De amúgy a T2T-beli herceg valami eszméletlen betegesnek+morbidnak tűnik számomra. Olyan fatalityket csinál, hogy majd' magam alá piszkítottam...

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.11.03. 16:10
Razor03
#4 Razor03 [14703]
De nem mindenhol dobálja. Amúgy T2T-t mindenképp játszd végig kb. az első két rész vegyítve, egyszerűen perfect .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2008.11.03. 14:49
Gobiakos
#3 Gobiakos [13332]
Elég jó kis videó! Én imádom a PoP szériát, bár a Prince of Persia: The Two Thrones-szal nem játszottam, de az első kettőt végigvittem. Nagyon jók voltak, sok kellemes és annál több idegesítő percet szereztek nekem!
Ez a rész is biztosan klassz lesz, és ez az új látáványvilág még egy nagyot dob rajta plusszba!
Ez az ugrálós cucc meg szerintm abszolút elfogadható, mivel a csajszi dobálja a herceget, és nem magától ugrik meg fut a falon 100 métereket.

Válasz erre

Razor03
#2 Razor03 [14703]
Nekem ezek 100m-es szuperszónikus ugrások a Sonic-ot idézik, sajnos ez már nagyon abszurd. De a környezet, és hangulat tetszik, azt hiszem fel is teszem a Sands of Time-ot. A harcok is tetszenek így első blikkre. Csak egy ellenségre kell koncentránli, és ezek a fight-ok elég epikusnak tűnnek .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Prince of Persia - ugrálj és harcolj (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat