abban igazad van egy egy PC sokkal erősebb mint egy konzol, de a konzolnak az az irtózatosan nagy előnye, hogy egységes hardware könnyebb játékokat kreálni.
A MAG-al kapcsolatban meg nagyon jó hogy 256-an tolhatják a szekeret, de azért grafon meg is látszik ez.
Végre megerősítésre került, hogy a DICE már dolgozik a Battlefield 3-on, igaz egyelőre még semmi információt nem közöltek a játékról. A fejlesztés jól halad, de nem fog megjelenni ebben a pénzügyi évben, tehát nem láthatjuk 2010 áprilisa előtt.